Фитинзи за адаптер

Основана во , Ние сме професионални Taiwan Фитинзи за адаптер производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Ние сме биле производство добра оценка производи текот на годините на искуства. Ние се обезбеди висок квалитет на производите и конкурентна цена и брза испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти се потпираат на нашата силна способност и стабилен развој.
Поради голем избор на

Фитинзи за адаптер

нека нашите производи да одат во светот. Ние може да ви обезбеди разумна цена и совршена по продажбата на услугата. Добредојде на нови и стари клиенти да ја посетите нашата компанија.
  • Фитинзи за адаптер - 6-11
Фитинзи за адаптер - 6-11 Фитинзи за адаптер - 6-11
Фитинзи за адаптер
модел - 6-11
Фитинзи за адаптер

Вакуумскиот адаптер се користи за да обезбеди запечатување на фитинзите за вакуум цевки.Неговата карактеристика е што двата краја на адаптерот можат да се поврзат со различни цевководи за вакуум со различни големини..
Едниот крај на овој тип на адаптер е главно прирабница KF,а другиот крај може да се поврзе со брз-спој за ослободување како видеорекордер,Swagelok или Цевка прирабничка цевка.
  1. Материјал:sus304 sus316
  2. Боја:според вашата потреба
  3. Може да се произведува според цртежите и примероците на клиентите ЛОГО
  4. Висок квалитет и брзо време на испорака
  5. Потекло:Тајван
KUANG SHUN INDUSTRY CO., LTD.
6-11
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Изгубено лиење восок Серијата производи може да ги задоволи потребите на клиентите на различни пазари за делови за вентили и други прилики,и може да се прилагоди за да ги задоволи специфичните потреби на домашните и странските клиенти.Со компјутерски виртуелен пробен систем за анализа на протокот на мувла,различни производи,порти,и тече Дизајнот на каналите,како и поставување на растопено железо и услови за лиење,користете ја оптималната комбинација на параметри како почетна претпоставка за вистинското масовно производство,намалување на времето,работна сила,необработен матерјал,и трошоците за енергија на на-испитувања на мувла на локацијата. Материјал:Алуминиум,јаглероден челик,бакар,нерѓосувачки челик Боја:според вашата потреба Може да се произведува според цртежите и примероците на клиентите ЛОГО Висок квалитет и брзо време на испорака Потекло:Тајван
KUANG SHUN INDUSTRY CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Фитинзи за адаптер ->, треба да знаете за највисок квалитет на Фитинзи за адаптер производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
6-21
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Фитинзи за адаптер Сите веќе знаат многу за предностите на алуминиумските материјали-полесна специфична тежина,помалку отскокнување за време на формирањето,поголема јачина,добра пластичност,полесно се контролира формирањето на покомплексен производ од нерѓосувачкиот челик,има одлична електрична спроводливост,топлинска спроводливост и отпорност на корозија,итн. Во моментов,процесите на површинска обработка на алуминиумските материјали како што е елоксирањето,цртање на жица,пескарење,итн.биле многу зрели,а алуминиумските материјали исто така многу се користат во мобилните телефони. Материјал:алуминиум Боја:според вашата потреба Може да се произведува според цртежите и примероците на клиентите ЛОГО Висок квалитет и брзо време на испорака Потекло:Тајван
KUANG SHUN INDUSTRY CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Фитинзи за адаптер ->, треба да знаете за највисок квалитет на Фитинзи за адаптер производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
6-31
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Изгубено лиење восок Тројцата-начин вентил тело има три пристаништа,еден влез и два излеза(лев влез,десен и долен излез).Разликата од обичните вентили е што на дното има излез.Кога внатрешниот калем е во различни позиции,штекерот е различен,како на пример кога макарата е на дното. ,Левата и десната страна се поврзани.На пример,кога макарата е на горната страна,десниот штекер е блокиран,а левата и долната порта се поврзани.Бидејќи левата и десната уста не се на иста хоризонтална линија.Кога високиот-грејачот под притисок се растоварува во итен случај,вентилот е затворен и доводот на вода е заобиколен. Материјал:Алуминиум,јаглероден челик,бакар,нерѓосувачки челик Боја:според вашата потреба Може да се произведува според цртежите и примероците на клиентите ЛОГО Висок квалитет и брзо време на испорака Потекло:Тајван
KUANG SHUN INDUSTRY CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Фитинзи за адаптер ->, треба да знаете за највисок квалитет на Фитинзи за адаптер производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
6-41
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings